Domy nowoczesne

Domy Nowoczesne to oferta domów drewnianych o nowoczesnych projektach i stylach, które harmonijnie komponują się z naturą. Oferowane nowoczesne domy drewniane są minimalistyczne, eleganckie i ponadczasowe, z nieskomplikowaną budową, które nigdy nie wyjdą z mody. Projektanci proponują domy w wielu wariantach, od prostych projektów o prostokątnej bryle, po konstrukcje z dużymi przeszkleniami i trójkątnymi zwieńczeniami dachu, które nadają się do użytku przez cały rok i można umieścić je w dowolnym miejscu: w ogrodzie, na letniskowej działce, pośrodku swojego lasku. Oferta obejmuje wiele projektów, w tym takie, które można postawić bez pozwolenia.

Wyróżniającym projektem jest Fuga, dom drewniany nowoczesny o przeszklonej ścianie frontowej, co stanowi jedną z najbardziej innowacyjnych konstrukcji, a całości dopełniają przestronny parter i użytkowe poddasze.

Projekty nowoczesnych domków drewnianych różnią się metrażem, stylami i przeznaczeniem. Do wyboru są domki dla singla, pary, rodziny, a nawet 8 lub 10 osób. Wyróżnia je także duża różnorodność w kwestii balkonów, tarasów, antresol i przeszkleniami. Dostępne są nowoczesne domy z drewna o zróżnicowanej grubości balika, co oznacza, że cechuje je bardzo dobra izolacyjność termiczna i akustyczna. Projektanci zapewniają, że domy drewniane wyciszają hałas z zewnątrz i gwarantują ciepło nawet w najmroźniejsze styczniowe wieczory.

Domy nowoczesne całoroczne i letniskowe powstają z ekologicznego drzewa świerkowego i posiadają certyfikaty, poświadczające, że spełniają normy ekologiczne. To propozycja dla osób, które marzą o domu z drewna, który jest zarówno piękny, jak i funkcjonalny, a jednocześnie jest ekologiczny i harmonijnie komponuje się z naturą.

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji